ZEN-Celzouten nr. 1 t/m 12 - 240 tab

Artikel 13 van 21
€ 15,00 (inclusief btw)
Overzicht

ZEN - Celzouten 1 tot en met 12

Ingrediënten: 99% lactose (Apavit Duitsland), magnesiumstearaat, zoutionen

Indicaties: Chronische kwalen duiden eigenlijk altijd op een gebrek aan bepaalde Celzouten. Celzouten zorgen voor goede cel communicatie. Er zijn 27 Celzouten. Nummers 1 tot en met 12 zijn de opbouwende Celzouten. Nummers 13 tot en met 27 zijn de reinigende Celzouten. Alle individuele ZEN Celzouten staan ook met eigen beschrijving in deze database.

Alle Celzouten aanvullen in kleinere hoeveelheden heeft nut zodat allerlei kleinere tekorten opgeheven worden, waarna de grotere tekorten duidelijker zichtbaar worden. Celzouten 1 tot en met 12 zijn aan te bevelen als onderhoud zodat het lichaam over voldoende Celzouten kan blijven beschikken.

ZEN-Celzouten staan garant voor de levering van Dr. Schüssler Celzouten volgens de klassieke receptuur. Het zijn organisch gevormde anorganische zouten gewonnen uit veraste plantenresten en bronwater. Ze zijn ambachtelijk vermengd en verwreven maar niet gepotentieerd. Celzouten zijn combinaties van mineralen en essentieel voor het lichaam. Omdat groentes te massaal en snel gekweekt worden krijgen de mineralen geen kans meer om de Celzout verbindingen aan te gaan tijdens de groei.  Daarom kan het aanvullen van Celzouten belangrijk en cruciaal zijn.

Het zout kan alleen dan door de lichaamscellen worden opgenomen als het in een door het lichaam opneembare grootte wordt aangeboden waarbij de Celzouten daadwerkelijk aanwezig zijn en niet in gepotentieerde vorm waarbij alleen de herinnering nog aanwezig is zoals in de Celzouten van de beroemde homeopathische merken. Als het lichaam alleen herinnert wordt aan de opname van Celzouten, maar ze niet kan vinden in het uitgeholde voedsel dat we eten, dan krijgt het lichaam nog meer stress. Daarom is het belangrijk dat de Celzouten daadwerkelijk worden aangeboden en via de slijmvliezen meteen naar de bloedbaan worden gebracht buiten de spijsvertering om.

Dosering: 2 maal daags 2 tabletjes in de mond laten smelten -

wij raden aan om deze combinatie van celzouten 1 tot en met 12 het hele jaar door te slikken vanwege het totale gebrek aan celzouten in de hedendaagse rauwe groentes, hetgeen helaas ook voor de biologische groentes geldt. Alleen wilde volwassen planten bevatten voldoende celzouten. Celzouten staan aan de basis van de communicatie tussen cellen. tekorten leiden tot ernstige gezondheidsprobelen. Daarom kunt u beter voorkomen dan genezen. Koop nooit gepotenteerde celzouten omdat deze aan de hersenen alleen opdracht geven om de celzouten uit het voedsel te halen. Als de celzouten dan niet in het voedsel zitten krijg je een voortdurende stress situatie in het lichaam. Daarom dienen de celzouten daadwerkelijk aangeboden te worden door middel van veraste plantresten die met de hand  verwreven zijn. Onze ZEN-Celzouten bieden de celzouten daadwerkelijk aan het lichaam aan en ze worden snel opgenomen via de mondslijmvliezen waardoor de efficient werken en geen stress veroorzaken in het lichaam.

Kuurdosering: 4 maal daags 2 tabletjes

Contra-indicaties: geen, tenzij allergisch voor lactose

 

 

 

© 2013 - 2025 ZEN - Tarwegras | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel