ZEN-Celzout nr. 25 - Aurum Chloratum Natronatum 240 tab

Artikel 17 van 22
€ 15,00 (inclusief btw)
Overzicht

ZEN-Celzout Nr. 25 — Aurum Chloratum Natronatum Het Celzout voor Nachtrust, Overgang en Emotionele Balans

Aurum Chloratum Natronatum is het celzout van goud — een zeldzaam en bijzonder mineraal dat al eeuwenlang geassocieerd wordt met emotionele warmte, innerlijke rust en hormonale balans. Het is het celzout bij uitstek voor vrouwen die kampen met slaapproblemen, overgangsverschijnselen of stemmingswisselingen tijdens de menstruatiecyclus.

ZEN-Celzouten zijn NIET gepotentieerd — de mineralen worden fysiek aangeleverd en direct via de slijmvliezen opgenomen, rechtstreeks in de bloedbaan, buiten de spijsvertering om.

In het kort:

  • Bevordert een goede en rustgevende nachtrust
  • Goed bij overgangsverschijnselen
  • Helpt bij wisselende stemmingen tijdens de menstruatiecyclus
  • Ondersteunt emotionele balans en innerlijke rust
  • Geen contra-indicaties behalve lactose-allergie
  • 240 tabletten per pot

Wat Doet Aurum Chloratum Natronatum?

Nachtrust Aurum Chloratum Natronatum bevordert een goede nachtrust — het kalmeert het zenuwstelsel en ondersteunt de natuurlijke slaapregulatie. Bijzonder waardevol voor mensen die moeilijk in slaap vallen door piekeren, emotionele onrust of hormonale schommelingen.

Overgang Goed bij overgangsverschijnselen — de hormonale veranderingen tijdens de overgang beïnvloeden direct het slaappatroon, de stemming en het algeheel welbevinden. Aurum Chloratum Natronatum ondersteunt het lichaam bij deze transitie en helpt de balans te herstellen.

Menstruatiecyclus & Stemming Helpt bij wisselende stemmingen die samenhangen met de menstruatiecyclus — van premenstruele spanning tot emotionele schommelingen gedurende de cyclus. Het ondersteunt een stabielere emotionele balans gedurende de hele maand.


Waarom ZEN-Celzouten Anders Zijn

De meeste celzouten op de markt zijn gepotentieerd — verdund tot homeopathische doseringen waarbij het mineraal zelf nauwelijks meer aanwezig is. ZEN-Celzouten bevatten de mineralen in fysieke vorm, direct opneembaar via de slijmvliezen — rechtstreeks in de bloedbaan, buiten de spijsvertering om.


Ingrediënten 99% lactose (Apavit Duitsland), magnesiumstearaat, zoutionen

Contra-indicaties: geen, tenzij allergisch voor lactose


Dosering

Onderhoud: 2x daags 2 tabletten in de mond laten smelten

Kuur: 4x daags 2 tabletten in de mond laten smelten

240 tabletten per pot

 

 

© 2013 - 2026 ZEN - Tarwegras | sitemap | rss | bestelling herroepen | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel